عدم شکستگی قالب

 

با توجه به استفاده از مواد پلی پروپیلن بازیافتی در تولید اکثر قالبهای ماندگار ( به جهت ایجاد صرفه اقتصادی ) ، نداشتن استحکام لازم هم از لحاظ هندسه و هم از لحاظ جنس مصالح به کار رفته در این قالب ها منجر به شکستن آن تحت اثر بارهای حین اجرا ، مانند حرکت کارگران ، فشار ناشی از پاشش بتن ، حرکت ویبراتور و . . .  می شود.

 

شکستن این قالب ها در هنگام قرار گرفتن آنها در شرایط نا مساعد جوی و یا نگهداری طولانی از آن تشدید می گردد. این امر در هنگام بتن ریزی موجب فرورفتن پای کارگر داخل بتن و ورود بتن به فضای خالی داخل قالب می شود.

 

 

در قالب های ماندگار بهسازان استفاده از فوم میانی سبک و مقاوم از جنس پلی استایرن به همراه سینی های پلاستیکی، که مانع از تغییر شکل و شکستن قالب حین حرکت کارگران و در هنگام بتن ریزی می شود.

RSS

  • بنانیوز-اگر بخواهم واقع بینانه به روند مدیریت بحران در کشورمان بپردازم ، به نظر من ،مدیریت بحران در کشور ما از چند مشکل اساسی رنج میبرد. اولین و مهمترین مشکل ما عدم توجه به شایسته سالاری در مدیریت ارشد مدیریت بحران است، مدیران ارشدی که کمترین تخصصی در...

  • یک کارشناس حوزه کار می‌گوید قدرت خرید مردم و کارگران نسبت به ۱۰ سال گذشته نه تنها ثابت مانده است ،‌ بلکه در برخی از موارد کاهش یافته است.به اعتقاد وی دولت باید برای رونق تولید و بازار کار بنگاه‌های اقتصادی را حمایت و سبد معیشت کارگران را...

شبکه های اجتماعی