شرکت مهندسی بهسازان

تائیدیه فنی سیستم یوبوت

 

برای سیستم ساختمانی یوبوت در مراجع داخلی و بین المللی تائیدیه های فنی فراوانی صادر شده است. اهم این گواهی نامه ها عبارتند از:

1- گواهینامه تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی.( برای ارتباط با این بخش اینجا کلیک نمایید.)

2- معرفی در زمره سیستم‌های مورد تایید شهرداری تهران در کتاب مصالح استاندارد.

3- گواهی تضمین کیفیت تولید توسط موسسه BBA انگلستان.

4- گواهی مقاومت در برابر آتش تا 1000 درجه سانتیگراد به مدت حداقل 180 دقیقه صادره توسط موسسه CSI ایتالیا.

5- گواهینامه تست بار بر روی یک نمونه یوبوت، صادر شده توسط دانشگاه دارمشات.

6- آزمون صدا با توجه به استاندارد UNI EN ISO 140-6 و اندازه‌گیری عایق صدا در ساختمان‌ها و اجزاء ساختمان توسط آزمایشگاه آکوستیک جیور دانو (FC).

7- آزمون صدا با توجه به استاندارد UNI EN ISO 140-3 اندازه‌گیری عایق صدا و گواهی تست عایق صدا و انتقال هوا از اجزای ساختمان، صادره توسط آزمایشگاه آکوستیک جیور دانو (FC).

8- تست بارگیری و شکست‌پذیری تائید شده توسط دانشگاه پادوا ایتالیا.

9- گواهینامه سازگاری با محیط زیست (CCA).

10- مورد تایید شورای سازه‌های سبز ایتالیا.

 توجه: سیستم دال مجوف یوبوت دارای گواهی نامه ثبت طرح صنعتی در سازمان ثبت اسناد کشور مورخ 1391/12/27 می باشد و هرگونه کپی برداری از طرح و یا تولید آن ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است.

تصویر تعدادی از این مدارک در زیر آورده شده است.

 

RSS

  • بنانیوز-اگر بخواهم واقع بینانه به روند مدیریت بحران در کشورمان بپردازم ، به نظر من ،مدیریت بحران در کشور ما از چند مشکل اساسی رنج میبرد. اولین و مهمترین مشکل ما عدم توجه به شایسته سالاری در مدیریت ارشد مدیریت بحران است، مدیران ارشدی که کمترین تخصصی در...

  • یک کارشناس حوزه کار می‌گوید قدرت خرید مردم و کارگران نسبت به ۱۰ سال گذشته نه تنها ثابت مانده است ،‌ بلکه در برخی از موارد کاهش یافته است.به اعتقاد وی دولت باید برای رونق تولید و بازار کار بنگاه‌های اقتصادی را حمایت و سبد معیشت کارگران را...

شبکه های اجتماعی