شرکت مهندسی بهسازان

تائیدیه فنی سیستم یوبوت

 

برای سیستم ساختمانی یوبوت در مراجع داخلی و بین المللی تائیدیه های فنی فراوانی صادر شده است. اهم این گواهی نامه ها عبارتند از:

1- گواهینامه تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی.( برای ارتباط با این بخش اینجا کلیک نمایید.)

2- معرفی در زمره سیستم‌های مورد تایید شهرداری تهران در کتاب مصالح استاندارد.

3- گواهی تضمین کیفیت تولید توسط موسسه BBA انگلستان.

4- گواهی مقاومت در برابر آتش تا 1000 درجه سانتیگراد به مدت حداقل 180 دقیقه صادره توسط موسسه CSI ایتالیا.

5- گواهینامه تست بار بر روی یک نمونه یوبوت، صادر شده توسط دانشگاه دارمشات.

6- آزمون صدا با توجه به استاندارد UNI EN ISO 140-6 و اندازه‌گیری عایق صدا در ساختمان‌ها و اجزاء ساختمان توسط آزمایشگاه آکوستیک جیور دانو (FC).

7- آزمون صدا با توجه به استاندارد UNI EN ISO 140-3 اندازه‌گیری عایق صدا و گواهی تست عایق صدا و انتقال هوا از اجزای ساختمان، صادره توسط آزمایشگاه آکوستیک جیور دانو (FC).

8- تست بارگیری و شکست‌پذیری تائید شده توسط دانشگاه پادوا ایتالیا.

9- گواهینامه سازگاری با محیط زیست (CCA).

10- مورد تایید شورای سازه‌های سبز ایتالیا.

 توجه: سیستم دال مجوف یوبوت دارای گواهی نامه ثبت طرح صنعتی در سازمان ثبت اسناد کشور مورخ 1391/12/27 می باشد و هرگونه کپی برداری از طرح و یا تولید آن ممنوع بوده و قابل پیگرد قانونی است.

تصویر تعدادی از این مدارک در زیر آورده شده است.

 

RSS

  • سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستائی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران در روز ملی روستا گفت: بنیاد مسکن استان تهران برای نوسازی واحدهایی که مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان را رعایت کنند ۲۰ میلیون تومان تسهیلات با سود پنج درصد پرداخت می‌کند. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حمیدرضا روستایی اظهار کرد: مبلغ...

  • یک کارشناس بازار کار معتقد است برای جلوگیری از اجحاف و تضییع حقوق کارگران فصلی،‌ باید نظارت و بازرسی از کارگاه‌های کوچک توسط متولیان وزارت کار بیشتر شود. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حمید حاج اسماعیلی با اشاره به تاکید قانون کار بر رعایت حقوق کار و پرداخت دستمزد کارگران فصلی، اظهار کرد:...

شبکه های اجتماعی