شرکت مهندسی بهسازان

 

کاربرد دال مجوف یوبوت uboot در مراکز آموزشی

 

کاربردهای یوبوت

 

استفاده از یوبوت در ساختمان‌های آموزشی نظیر مدارس، دانشگاه‌ها و ... به صورت گسترده‌ای رو به افزایش است. این توسعه به دلایل زیر صورت گرفته است:

1- حذف ستون‌ها امکان ایجاد پلان‌های متنوع در طبقات مختلف را فراهم می‌آورد.

2- افزایش فاصله ستون‌ها امکان ایجاد سالن‌های بزرگ مانند سالن اجتماعات و نیز آزمایشگاه‌ها و کلاس‌های بزرگ را فراهم می‌آورد.

3- یوبوت به دلیل ایجاد فضای توخالی میانی در دال، انتقال صدای هوابرد را کاهش می‌دهد که این امر در مراکز آموزشی بسیار با اهمیت است.

4- این سقف به دلیل صلبیت بسیار زیاد به هیچ عنوان ارتعاش را به طبقات زیرین منتقل نمی‌کند. با توجه به دلایل بالا، مدیران مراکز آموزشی بسیار راغب به استفاده از سیستم دال مجوف یوبوت در این مراکز شده‌اند.

 

RSS

  • بنانیوز-اگر بخواهم واقع بینانه به روند مدیریت بحران در کشورمان بپردازم ، به نظر من ،مدیریت بحران در کشور ما از چند مشکل اساسی رنج میبرد. اولین و مهمترین مشکل ما عدم توجه به شایسته سالاری در مدیریت ارشد مدیریت بحران است، مدیران ارشدی که کمترین تخصصی در...

  • یک کارشناس حوزه کار می‌گوید قدرت خرید مردم و کارگران نسبت به ۱۰ سال گذشته نه تنها ثابت مانده است ،‌ بلکه در برخی از موارد کاهش یافته است.به اعتقاد وی دولت باید برای رونق تولید و بازار کار بنگاه‌های اقتصادی را حمایت و سبد معیشت کارگران را...

شبکه های اجتماعی