شرکت مهندسی بهسازان

 

کاربرد دال مجوف یوبوت uboot در مراکز آموزشی

 

کاربردهای یوبوت

 

استفاده از یوبوت در ساختمان‌های آموزشی نظیر مدارس، دانشگاه‌ها و ... به صورت گسترده‌ای رو به افزایش است. این توسعه به دلایل زیر صورت گرفته است:

1- حذف ستون‌ها امکان ایجاد پلان‌های متنوع در طبقات مختلف را فراهم می‌آورد.

2- افزایش فاصله ستون‌ها امکان ایجاد سالن‌های بزرگ مانند سالن اجتماعات و نیز آزمایشگاه‌ها و کلاس‌های بزرگ را فراهم می‌آورد.

3- یوبوت به دلیل ایجاد فضای توخالی میانی در دال، انتقال صدای هوابرد را کاهش می‌دهد که این امر در مراکز آموزشی بسیار با اهمیت است.

4- این سقف به دلیل صلبیت بسیار زیاد به هیچ عنوان ارتعاش را به طبقات زیرین منتقل نمی‌کند. با توجه به دلایل بالا، مدیران مراکز آموزشی بسیار راغب به استفاده از سیستم دال مجوف یوبوت در این مراکز شده‌اند.

 

RSS

  • سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستائی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران در روز ملی روستا گفت: بنیاد مسکن استان تهران برای نوسازی واحدهایی که مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان را رعایت کنند ۲۰ میلیون تومان تسهیلات با سود پنج درصد پرداخت می‌کند. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حمیدرضا روستایی اظهار کرد: مبلغ...

  • یک کارشناس بازار کار معتقد است برای جلوگیری از اجحاف و تضییع حقوق کارگران فصلی،‌ باید نظارت و بازرسی از کارگاه‌های کوچک توسط متولیان وزارت کار بیشتر شود. به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حمید حاج اسماعیلی با اشاره به تاکید قانون کار بر رعایت حقوق کار و پرداخت دستمزد کارگران فصلی، اظهار کرد:...

شبکه های اجتماعی